Panele i wieszaki

Aktywne filtry

Wieszak 01

Kolor :
155,00 zł

Wieszak 02

Kolor :
167,00 zł

Wieszak 03

Kolor :
202,00 zł

Garderoba POLA

Kolor :
944,00 zł

Garderoba MARTYNA

Kolor :
944,00 zł

Garderoba KORA

Kolor :
863,00 zł

Garderoba MARTYNA MDF

Kolor :
1 040,00 zł

Garderoba GAR 3

Kolor :
1 042,00 zł

Garderoba GAR 7

Kolor :
1 215,00 zł

Garderoba GAR 9

Kolor :
1 215,00 zł

Wieszaki na odzież to niezwykle przydatne akcesoria do domu. Konstrukcje te pomagają w utrzymaniu porządku nie tylko w korytarzu, ale także w łazience, a nawet pokoju. Z racji na sporą ilość zalet tego rodzaju produktów, w naszej ofercie proponujemy szeroki wachlarz wieszaków różnego rodzaju. W naszym sklepie znajdziesz między innymi wieszaki naścienne, charakteryzujące się wyjątkowo łatwym montażem, a także dużą wytrzymałością na obciążenia. Wieszaki tego rodzaju świetnie sprawdzą się np. w kuchni lub łazience. Ze względu na swoje rozmiary, konstrukcje te nie zabierają nam cennego miejsca w pomieszczeniu.

Wieszaki na ubrania

W przedstawianej kategorii proponujemy również wieszaki na ubrania w odmianie wolnostojącej. Taka forma pozwala na ustawienie owego mebla w każdym miejscu, niezależnie od pomieszczenia. Wieszaki wolnostojące, proponowane w naszym sklepie idealnie sprawdzą się w przedpokoju, gdy trzeba będzie zawiesić parasol lub płaszcz przybyłych gości. Dodatkowo dzięki zastosowaniu drewna w konstrukcji, będą one stanowić świetny dodatek dekoracyjny do pomieszczenia. Proponujemy wieszaki w różnych wymiarach i wzorach, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać model najodpowiedniejszy dla siebie.

Wieszaki łazienkowe

Podobnie jak wieszaki na ubrania w przedpokoju, tak i wieszaki łazienkowe stanowią ważny element wyposażenia pomieszczenia. Oferowane przez nas produkty tego rodzaju charakteryzują się odpornością na wilgoć, a także łatwością czyszczenia. Bez problemu będzie można zawiesić na nich nawet ciężki ręcznik lub szlafrok. Zarówno wieszaki łazienkowe, jak i inne funkcjonalne produkty znajdujące się w tej kategorii są przeznaczone do użytkowania przez wiele lat. Jesteśmy pewni, że właściwie dobrany model nie tylko spełni swoje funkcje, czy też zabezpieczy odzież przed nieestetycznymi odkształceniami, ale również wydłuży czas użytkowania danych ubrań. Warto również wspomnieć, że nasze wieszaki sprawdzą się nie tylko w domu, ale także w biurze czy innym lokalu.